Lista primari judetul Bacau

Onesti: Nicolae Gnatiuc – PSD

Moinesti : Viorel Ilie – ALDE

Comanesti :Viorel Miron – PNL

Buhusi :Vasile Zaharia – PSD

Darmanesti : Constantin Toma – ALDE

Târgu-Ocna : Stefan Silochi – PSD

Slanic Moldova :Gheorghe Baciu – PNL

Comune

Agas: Frant Mihaela (ALDE)
Ardeoani: Diaconu Victor (PNL)
Asau:Radulescu Constantin (PSD)
Balcani:Luca Vasile (PSD)
Beresti-Bistrita:Alcaz Ionel (PSD)
Beresti-Tazlau:Tulpan Dumitru (PSD)
Berzunti:Tifan Stefan (ALDE)
Birsanesti:Botezatu Gelu (PSD) Blagesti
Blagesti:Munteanu Laurentiu (PSD)
Bogdanesti:Andrusca Nicolae (PSD)
Brusturoasa:Atudorei Valeriu (PSD)
Buciumi:Cozma Fanica (PSD)
Buhoci:Istoc Cristian (PNL)
Casin:Soroiu Daniel (PNL)
Caiuti:Orândaru Gabriel (PSD)
Cleja:Istoc Petru (PNL)
Colonesti:Mirzac Valentin (PSD)
Corbasca:Puscasu Nicusor (PSD)
Cotofanesti:Olariu Viorel (PSD)
Damienesti:Ciobanu Puiu (ALDE)
Dealu Morii:Savin Gabriel (PSD)
Dofteana:Bujor Ioan (PSD)
Faraoani:Ciuraru Pal Cristina (PSD)
Filipeni:Ambrosie Rodica (PSD)
Filipesti:Apostol Ioan (PSD)
Gaiceana:Abdula Stefanel (PSD)
Ghimes-Faget:Gârbea Vilmos (PNL)
Gioseni:Tamas Bernadin (PNL)
Gârleni:Tancau Eusebiu (PSD)
Glavanesti:Tilibasa Gheorghe (PNL)
Gura Vaii:Mihalcea Valerica (PNL)
Helegiu:Enea Nicu (ALDE)
Hemeius:Sava Constantin (PNL)
Horgesti: Cioroaba Gheorghe (ALDE)
Huruiesti : Zabrautanu Ioan (PSD)
Itesti: Ciubotaru Norocel (PNL)
Izvoru Berheciului : Ciuche Ion (PNL)
Letea Veche :Dochiei Petru (PSD)
Lipova :Baciu Costel (PSD)
Livezi :Craciun Gioni (PSD)
Luizi Calugara :Butacu Florentiu (PSD)
Magiresti : Câda Ionica (PNL)
Magura: Costras Iordache (PNL)
Manastirea Casin :Apreotesei Gabriel (PSD)
Margineni :Popa Ionel (PSD)
Motoseni: Ghelase Constantin (PSD)
Negri:Dumea Eugen (PSD)
N. Balcescu:Siler Anton (PSD)
Odobesti:Ojog Adriana (PSD)
Oituz:Bodea Gheorghe (PNL)
Oncesti:Puteanu Mihai (PSD)
Orbeni:Popa Costache (PNL)
Palanca:Palistan Adrian (PSD)
Parincea:Rosu Sorin (PSD)
Parava:Dediu Costel (PSD)
Pâncesti:Gradinaru Visinel (PSD)
Pârgaresti:Iulisca Victoria (PNL)
Pârjol:Lupu Vasile (PNL)
Plopana:Andries Gheorghe (PSD)
Podu Turcului:Ciorava Gelu (PSD)
Poduri:Albu Diana Narcisa (PSD)
Prajesti:Jicu Petru (PSD)
Racova:Vlad Toader (PSD)
Racaciuni:Cheta Lucian (PSD)
Rachitoasa:Moraru Valentin (PNL)
Rosiori:Petraru Ionel (PSD)
Sascut:Rauta Ioan (PSD)
Sanduleni:Clopotaru Petrea (PSD)
Sarata:Argatu Irina (PSD)
Saucesti:Manea Valentin (PSD)
Scorteni:Anton Gheorghita (PSD)
Secuieni:David Dumitru (ALDE)
Solont:Alexandrescu Eusebiu (PSD)
Stanisesti:Popa Teodor Bogdan (PSD)
Strugari:Rotaru Vasile (PSD)
Stefan cel Mare:Vlasie Ion (PSD)
Tamasi:Veronica Dontu (PSD)
Tatarasti:Tabacaru Petru (PSD)
Târgu Trotus:Forcos Adrian Paul (PNL)
Traian:Ghergheluca Sorin (PNL)
Ungureni: Vasile Bibire (PSD)
Urechesti:Talamba Nicolae (PNL)
Valea Seaca:Pravat Ion (PSD)
Vultureni:Octavian Taranu (PNL)
Zemes:Tudosa Razvan (PNL)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete și atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>